0542 524 86 83 - Çalışma saatleri 08.00-21.00 arasındadır.

Kum & Çakıl Taşı

KUM

Kum ocaklarında açık işletme yöntemi ile üretim yapılmaktadır. İlk önce Doğal Kum  üzerindeki hafriyat malzeme kaldırılır , sonrasında ocak sahasındaki ham madde iş makineleri ile kamyonlara yüklenerek  Kum Yıkama Eleme tesisine taşınmaktadır. Kum Yıkama Eleme  tesislerine getirilen ham madde ,  çeşitli  boyutlarına  ayrılarak üretimi yapılır

KUM KULLANIM ALANLARI

Dünya genelinde binaların inşasında kumun efsunk bir kısmı tüketilmektedir. Kum, blokları birleştirmek için çimento ve su ile yada levha oluşturmak için balast , su ve çimento ile karıştırılır. öteki kullanımlar içinde kum döşeme, bahçe işleri yada çocukların sahalarda oynaması yer alır. Yapının amacına bağlı olarak, renkli kum, dekoratif kaplama için en iyisidir.

Başkır Ticaret olarak; inşaatlarda ve bahçe duvarı yapımında kullanacağınız kum malzemesini en kaliteli ve uygun haliyle satışını yapmaktayız.

ÇAKIL TAŞI

Doğada doğal olarak bulunan çakıl taşı; deniz, göl kıyılarında, akarsu boylarında suyun aşındırması sonucu parçalanmış, sivrilikleri kaybolmuş, genelde toparlak(oval) ya da yassı biçiminde bulunan, çapı 2mm’den büyük, 70cm’den küçük olan irili ufaklı taş parçacıklarıdır.

Çakıl taşı, inşaatlarda dayanıklılığı arttırmak için dolgu malzemelrinden biridir.

Başkır Ticaret olarak; inşaatlarda ve bahçe duvarı yapımında kullanacağınız çekıl malzemesini en kaliteli ve uygun haliyle satışını yapmaktayız.

 

Bize Ulaşın

Hoşköy Mahallesi Yeni Cami Sokak 1/1C

ŞARKÖY - TEKİRDAĞ

0542 524 86 83


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun